
Dušinurk Harma BH3012 90x90x195cm, must raam, 6mm kirgas turvaklaas
SKU: S28BH3012
Harma BH3012 dušinurk mõõtudega 90×90×195 cm, musta alumiiniumraamiga ja 6 mm kirka karastatud klaasiga, pöörduks lihtsaks sissepääsuks.
| Värv | Must |
| Klaas | Karastatud klaas 6mm |
| Kuju | Ruudukujuline |
| Raam | Alumiinium |
| Mõõtmed | 90 × 90 × 195 cm |
| Kaal | 45.1 kg |
| Päritoluriik | Hiina |
| EAN | 4741315004456 |
Toote kirjeldus
Harma BH3012 dušinurk on ruudukujuline, mõõtudega 90 cm lai, 90 cm sügav ja 195 cm kõrge. Sellel on must alumiiniumraam ja 6 mm kirgas karastatud klaas, mis tagavad vastupidavuse ja stiilse välimuse. Pöörduks võimaldab paindlikku sissepääsu, avanedes nii sisse- kui väljapoole, mistõttu pole vaja kindlat vaba tsooni. Mõeldud paigaldamiseks plaaditud märgruumipõrandale või eraldi dušialusega, komplektis on silikoonist tihendiriba ja seinakinnitused kindlaks paigalduseks. Vajadusel on saadaval asenduspöördhinnad ja uksetihendid.
Juhendid
PDF
Shower enclosure Harma BH3012 90x90x195cm, black frame, 6mm clear safety glass
EN · Paigaldusjuhend
PDF
Dušinurk Harma BH3012 90x90x195cm, must raam, 6mm kirgas turvaklaas
ET · Paigaldusjuhend
PDF
Suihkunurkka Harma BH3012 90x90x195 cm musta runko 6 mm kirkas turvalasi
FI · Paigaldusjuhend
PDF
Душевой уголок Harma BH3012 90x90x195 см чёрная рама 6 мм прозрачное закалённое стекло
RU · Paigaldusjuhend
PDF
Dušinurk Harma BH3012 90x90x195cm, must raam, 6mm kirgas turvaklaas
ET · Tehniline joonis

