
Dušinurk Harma DN040 120x80x190 cm, 6 mm kirgas turvaklaas, alusele
Dušinurk Harma DN040, 120×80×190 cm, 6 mm kirgas karastatud klaas, kroomprofiil. Sisaldab alust, sifooni ja käepidet.
| Värv | Kroom |
| Klaas | Karastatud klaas 6mm |
| Kuju | Sektorikujuline |
| Raam | Alumiinium |
| Mõõtmed | 180 × 80 × 190 cm |
| Kaal | 46.9 kg |
| Päritoluriik | Hiina |
| EAN | 4741315004470 |
Toote kirjeldus
Harma DN040 on ristkülikukujuline dušinurk mõõtmetega 120x80x190 cm, millel on kroomprofiilid ja liuguksed 6 mm kirka karastatud turvaklaasiga. See pakub pikemat alust võrreldes standardsete 90x90 cm nurkadega, pakkudes rohkem seismisruumi. See mudel müüakse komplektina, mis sisaldab nurga raami, klaaspaneele, dušialust, sifooni ja kõiki vajalikke paigaldustarvikuid. Liuguksed liiguvad sujuvalt rööbastega juhitud kroomprofiilide mööda, mis võivad kohanduda väikeste seinavariatsioonidega. Kaasasolev sifoon sobib standardse 90 mm põranda äravoolu ühendusega. 6 mm klaas on paksem kui teistes DN mudelites kasutatav 5 mm klaas. Täiendavaid komponente ei ole vaja peale standardsete paigaldustööriistade. Valmistatud Hiinas, kogukaal on 48,9 kg.

