
Dušinurk Harma DN038, kirgas turvaklaas | Vipex
SKU: S28DN038
Asümmeetrilise kujuga dušinurk Harma DN038, liugustega, kroomprofiilidega, 6 mm paksuse karastatud kirka klaasiga.
| Värv | Valge |
| Klaas | Karastatud klaas 6mm |
| Kuju | Sektorikujuline |
| Raam | Alumiinium |
| Mõõtmed | 120 × 85 × 190 cm |
| Kaal | 40 kg |
| Päritoluriik | Hiina |
| EAN | 4741315646465 |
Toote kirjeldus
Stiil kohtab nutikust. Harma DN038 ühendab asümmeetrilise geomeetria ja 6-mm kirkast klaasiga läbimõeldud funktsionaalsuse. Kroomitud profiilid ja magnettiivistusega liuguksed säästavad ruumi ja tagavad vaikse sulgemise. Parim osa? Paigaldus on ümbertöödeldav — dušinurka saab kasutada nii vasak- kui paremkäelisena, lihtsalt ümber pöörates. Lihtne, praktiline ja elegantne.Ühenda see DNA06 või DNA07 dušialusega ja luua õhuke, kaasaegne ja praktiline dušilahendus, mis sobib ideaalselt kitsastesse või piiratud ruumidega vannitubadesse.

