
Dušinurk Harma DN028 90x90x200cm ümar, 6mm kirgas turvaklaas
SKU: S28DN028
Ümar dušinurk Harma DN028, 90×90×200 cm, 6 mm kirka karastatud turvaklaasi ja metallilise alumiiniumraamiga.
| Värv | Metallik |
| Klaas | Karastatud klaas 6mm |
| Kuju | Ümmargune |
| Raam | Alumiinium |
| Mõõtmed | 90 × 90 × 200 cm |
| Kaal | 23 kg |
| Päritoluriik | Hiina |
| EAN | 4741315366028 |
Toote kirjeldus
Harma DN028 dušinurk on ümmarguse kujuga ja mõõtmetega 200 cm kõrgus, 90 cm laius ja 90 cm sügavus. Sellel on 6 mm kirgas karastatud turvaklaas, mis tagab vastupidavuse ja ohutuse. Alumiiniumraam metallilise viimistlusega lisab teie vannitoale stiilse ilme. Kiikuksed avanevad väljapoole, vajades umbes 50 cm vaba ruumi. Kroomprofiilid võivad kohanduda kuni 10 mm, et sobituda seinte ebatasasustega. Eraldi dušialus on vajalik ja sobib iga standardse 90x90 sektorialusega, millel on sobiv nurga raadius.